Anbar Mah.Demirciler Sit. Delikan Sok. No:7 Melikgazi,Kayseri

YURT İÇİ DAĞITIM OPERASYONLARI

Seyfican Transport, sözleşmeli tedarikçi altyapısı ile yurt içi taşıma ve dağıtım hizmetlerinde tüm taşıma modellerini kullanmaktadır.

 

Parsiyel Dağıtım Operasyonları

 

 

Ulusal & Yerel Zincir Mağaza / Depo Dağıtımları, AVM & Cadde Mağaza Dağıtımları, Bayi / Distribütör Dağıtımlarının yanında palet ve koli bazlı ürünlerin parsiyel dağıtım organizasyonu, kullanılan ana hatlar, bölgesel acenteler ve çözüm ortakları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Komple Araç Dağıtım Operasyonları

 

 

Müşterilerin alt bayi, ulusal ve lokal zincir market depoları ve distribütörlerine uzman personel ve bilgi teknolojileri desteği ile komple araç dağıtım hizmeti sunulmaktadır. Tek noktaya sevk edilecek tam araç yükleriniz için en uygun maliyet ve yüksek hizmet kalitesini sunarak, uğramalı sevkiyatlarınız için de en uygun rotayı belirleyerek ürünlerinizin yurt içinde kapıdan kapıya teslimatı sağlanmaktadır.

Dedike Dağıtım Operasyonları

 

 

Şehir içi günlük ve düzenli dağıtım operasyonuna ihtiyaç duyan müşteriler için değişik araç tiplerinde, sürücüleriyle ve talep edildiği takdirde kuryeler ile birlikte 7 gün 24 saat dağıtım operasyonu hizmeti verilmektedir.

SEYFİCAN NAKLİYAT

Foto Galeri